Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Плоско-Забузька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04366703) був реорганізований і увійшов до складу Вільшанської громади

Сільський голова - Кудрявцева Інна Василівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Народилася 22 липня 1971 року в с. Плоско – Забузьке Вільшанського району Кіровоградської області. Громадянка України.

Освіта вища: з 1988 р по 1992 р навчалася в Київському інституті народного господарства по спеціальності економіст по бухгалтерському обліку, контролю та аналізу господарської діяльності.

Трудова діяльність:

• з 1993 р по 2004 рік працювала в СВК «Україна» на посадах головного економіста, головного бухгалтера.
  • з 2005 року працюю приватним підприємцем – магазин «Мрія» с. Плоско – Забузьке.
  • З 2010 по даний час сільський голова Плоско – Забузької сільської ради

Одружена, має двоє дітей.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування